ZABIEGI PIELĘGNACYJNE NA DŁONIE I STOPY

Wizytówką pięknej kobiety są zadbane dłonie i paznokcie.

Manicure tradycyjny

Dezynfekcja rąk, jeśli jest lakier to jego usunięcie, skrócenie i skorygowanie kształtu paznokcia, wycinanie naskórka lub  tylko  jego odsunięcie ,lakierowanie płytki paznokcia.

Manicure hybrydowy

Shellac  -  światowa nowość

Profesjonalny system nowoczesnej stylizacji paznokci w gabinecie.

Nakładany jak lakier, wytrzymały jak żel, pozostaje bez skazy, lśniący i nasycony przez 14 dni

 Zdejmowany w ciągu kilku minut.

SHELLAC STANOWI połączenie najlepszych właściwości lakierów do paznokci(łatwość aplikacji, wysoki połysk, nasycony kolor) a zarazem najlepszych cech żelu(stanowi cienką warstwę ochronną, jest niemal bezzapachowy i jest nieścieralny)jest to wykorzystanie rewolucyjnej technologii hybrydowej. Polecany osobom z alergią.

Łatwe usuwanie produktu z płytki

Produkt można rozpuścić przy pomocy acetonu. Unikalny skład produktu umożliwia usunięcie w ciągu 10 minut w całkowicie bezpieczny sposób za pomocą specjalnych płatków.

Czas zabiegu 1 godzina.

Manicuer japoński- P. Shine

Jest to metoda, która wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im równocześnie połysk różowej perły. Ten unikatowy, nowoczesny manicure, nadaje paznokciom naturalnym blask ,zasila je w składniki naturalne; witaminy A, E, H, prowitaminę B5, keratynę, pyłek pszczeli i krzemionkę z morza japońskiego.

Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki. Japoński manicure zalecany jest na paznokcie łamliwe, o nierównej powierzchni, rozdwajające się. Paznokcie stają się sprężyste i giętkie. Technika ta w swojej prostocie, naturalności i skuteczności odpowiednia jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Średnio co 2 tygodnie należy przeprowadzić uzupełnienie. Aby kuracja przyniosła pożądany efekt zabieg należy stosować przynajmniej przez okres pełnego zrośnięcia płytki paznokcia.

Czas zabiegu 30 minut.

Przedłużanie i stylizacja paznokci metodą żelową

Modelowanie paznokci jest to przedłużanie i wzmacnianie naturalnych paznokci i korygowanie zmian w obrębie płytki paznokciowej polegające na doklejaniu do naturalnych paznokci sztucznych płytek.

MANICURE  lub PEDICURE SPA

Dezynfekcja rąk, obejrzenie paznokci(choroby paznokci są przeciwwskazaniem do wykonywania zabiegów pielęgnacyjnych i powinny być leczone u dermatologa), usunięcie lakieru jeżeli jest na paznokciu, skrócenie i opiłowanie paznokcia, wycinanie naskórka lub jego odciągnięcie, peeling, maska lub parafina na dłonie, krem na zakończenie zabiegu, ewentualnie lakierowanie paznokci.

Pedicure tradycyjny z lakierowaniem

Dezynfekcja nóg, jeśli jest lakier to jego usunięcie, skrócenie i skorygowanie kształtu paznokcia, wycinanie naskórka lub  tylko  jego odsunięcie, lakierowanie płytki paznokcia.

Pedicure frezarką

dezynfekcja nóg, jeśli jest lakier to jego usunięcie, skrócenie i skorygowanie kształtu paznokcia, wycinanie naskórka lub  tylko  jego odsunięcie, ściąganie martwego naskórka z podeszwy stopy  za pomocą frezarki (ewentualnie omega)lakierowanie płytki paznokcia zwykłym lakierem lub hybrydowym.